ALBA QE NUK PREZANTON VETEM MOTIN

ALBA QE NUK PREZANTON VETEM MOTIN

257
0

Balerina Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit, ndërkohë që shpesh herë përflitet edhe për jetën e saj private.

Së fundmi, prezantuesja e motit në “TV Klan” ka nisur pushimet dhe po qëndron në Sarandë për t’i kaluar ditët e nxehta.

Ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, disa foto ku shfaqet me bikini, duke vënë në pah linjat trupore.

Alba duket aq seksi saqë më gjasë gjithë pushuesit e kanë kthyer kokën nga ajo.

Shperndaje