Alba Hoxha tashmë edhe si biznesmene, çfarë ka bërë balerina

Alba Hoxha tashmë edhe si biznesmene, çfarë ka bërë balerina

304
0

Balerina e njohur Alba Hoxha është shpesh herë në qëndër të mediave rozë sidomos për lidhjen e shumëpërfolur me koreografin Albi Nako. Përveç si prezantuese e motit dhe balerinë, tashmë Albën do ta shohim dhe në rolin e biznesmenes. Këtë e ka bërë të ditur vetë Alba me një postim në llogarinë e saj në Instagram. ’Hey vajza unë sapo hapa faqen albahoxha-shop.Tashmë do të keni fatin të bleni veshje nga më të ndryshme dhe më të bukrua. Më lirë se kudo’ shkruan balerina.