Aktorja e njohur tregon se çfarë ndodhi pasi imitoi Monika Kryemadhin: Para...

Aktorja e njohur tregon se çfarë ndodhi pasi imitoi Monika Kryemadhin: Para një ballafaqim me të

220
0

Aktorja e njohur e humorit, Lisa Kujofsa prej kohësh jeton në Itali dhe është shkëputur nga televizionet shqiptare. Por atë mund ta shihni tashmë në kanalin e saj të “You Tube”, ku ushtron pasionin e saj më të madh, aktrimin. Në një lidhje me Skype për ABC e Mëngjesit, Lisa foli tregoi për personazhet e saj më të pëlqyera dhe reagimet që ka pasur nga vetë ata.

 

Në programin e Vitit të Ri ajo tha se i janë dashur disa ditë për ta bërë. Ndërkohë që përsa i përket personazhit të Monika Kryemadhit, Lisa tha se me të ka pasur edhe një ballafaqim.

 

“Më janë dashur 3-4 ditë për ta xhiruar dhe dy ditë montazh. Nuk e lash skenën për internetin. Unë e lash Shqipërinë për të thënë që jetoj këtu ku jam. Po për shkak të pandemisë zgjodha internetin.

 

Me Monikën patëm një ballafaqim në skenë dhe i përket një rrangu më të lartë dhe e priti shumë mirë. Ashtu edhe Aulona e Zhaklina, nuk kanë faj se edhe unë po të më imitonin nuk do ndihesha shumë mirë, po çtë themi jam aktore dhe nuk kanë ç’më imitojnë”,- tregoi aktorja.