AKSIDENTI NË 1 VIKTIMË NË DURRËS/ SKERDI FARIA HUMB NJERIUN E AFËRT:...

AKSIDENTI NË 1 VIKTIMË NË DURRËS/ SKERDI FARIA HUMB NJERIUN E AFËRT: PO MË PLAS ZEMRA! U PREHSH NE PAQE O ENGJËLLI YNË!

1836
0

Një aksident i rëndë i mori jetën një gruaje dje në Durrës. Viktima u identifikua si Mirela Daci.

Kjo e fundit po udhëtonte me makinë bashkë me motrën dhe dy fëmijë në momentin kur mjeti i tyre u përplas me një ‘Fouristradë’ , ku udhëtonin një çift, ku gruaja ishte shqiptare dhe burri francez. Si pasojë e përplasjes ndërroi jetë menjëherë Mirela Daci.

Ndërkohë, i prekur nga kjo ngjarje është mjeku i njohur plastik Skerdi Faria. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Faria shpreh dhimbjen për humbjen e Mirelës, e cila ka qenë pjesë e stafit të tij mjekësor. Viktima ishte në profesion infermiere.

“U prehsh ne PAQE o ENGJËLLI YNË!!! Po më plas zemra. ???? Pas një aksidenti me makinë ndërroi jetë e dashura, e ëmbla, e bukura e staffit tonë, MIRELA!”, ka shkruar Skerdi.

ooooooooooooooooooooo.jpg