Aksident në Lezhë/ Makina përplas të riun me biçikletë, policia jep DETAJET

Aksident në Lezhë/ Makina përplas të riun me biçikletë, policia jep DETAJET

204
0

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Ishull Lezhë.

sipas të dhënave të para, makinë ka plagosur rreth orës 08:30 një djalë që ushëtonte me biçikletë. Si pasojë është plagosur drejtuesi i biçikletës me iniciale Y.M., 27 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë që,  nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërkohë policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të tij.

Lezhë /Informacion paraprak:

Rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M. vjeç 27, banues në Lezhë i cili po lëvizte me biçikletë.

Për pasojë është lënduar drejtuesi i biçikletës i cili ndodhet në spital nën kujdes mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave