Aksident në Kavajë/ Përplasen dy automjete, 1 i plagosur

Aksident në Kavajë/ Përplasen dy automjete, 1 i plagosur

284
0

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Kavajës.

Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë manovra për shmangien nga njëra prej mjeteve të një grope duke i ngushtuar rrugën mjetit tjetër.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbradhjen e plotë të aksidentit.