Aksident masiv në Tiranë-Durrës, përplasen disa makina

Aksident masiv në Tiranë-Durrës, përplasen disa makina

285
0

Aksident masiv në Tiranë-Durrës, përplasen disa makina

Nga vendi i ngjarjes

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Mbi pesë makina janë përfshirë në aksidentin zinxhir në Mëzez. Fatmirësisht nga përplasja nuk raportohet për të lënduar.

Forca të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.