Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas 25-vjeçaren, e reja ndërron jetë...

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas 25-vjeçaren, e reja ndërron jetë në spital

31
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Policia njofton se një 25-vjeçare është përplasur nga një makinë dhe për pasojë ka humbur jetën në spital.

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.02.2021, rreth orës 07:15, në Institutit,  mjeti me drejtues shtetasin E. B, ka aksidentuar këmbësoren shtetasen A. A., 25 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra ndërroi jetë në spital. Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të metejshme hetimore. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

loading...