Aksident i rëndë në Kombinat, makina përplas këmbësoren

Aksident i rëndë në Kombinat, makina përplas këmbësoren

339
0

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë paradite, në Tiranë. Ngjarja është shënuar në zonën e Kombinatit, ku një makinë ka përplasur një këmbësore në rrugë.

Në informacionin paraprak bëhet me dije se rreth orës 10:10, në rrugën e “ Qelqit”, në Kombinat, mjeti me drejtues shtetasin SH.H, ka aksidentuar këmbësoren, TH.M.

 

64 vjeçarja është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekeve.

 

Shërbimet e Policisë Rrugore dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.