AKSIDENT i rëndë/ Adoleshenti përplas makinën me pemën, plagosen dy djem 13...

AKSIDENT i rëndë/ Adoleshenti përplas makinën me pemën, plagosen dy djem 13 dhe 15 vjeç

488
0

Një aksident i rëndë raportohet në Lezhë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy djem të moshës 15 dhe 13 vjeç. Aksidenti dyshohet se drejtohej nga një prej adoleshentëve i cili ka mbetur i plagosur pasi mjeti u përplas me një pemë në rrugën Kodër Marlekaj. të dy janë transportuar me urgjencë në spital. priten informacione të tjera në vazhdim.