Aksident i frikshëm në Lushnje. Benz-i përplaset keq me kamionin, plagosen rëndë...

Aksident i frikshëm në Lushnje. Benz-i përplaset keq me kamionin, plagosen rëndë dy shoferët

120
0

Një aksident rrugor ka ndodhur pak pas mesnatës së mbrëmshme në Lushnje, ku një automjet Benz është përplasur me një kamion që transportonte bimë medicinale.

aksident-8.jpg

Mësohet të dyja automjetet janë përmbysur dhe kanë përfunduar në anë të rrugës, ndërsa si pasojë e goditjes së fortë janë plagosur rëndë dy drejtuesit e automjeteve.

aksident-6.jpg

Po ashtu siç sihet edhe nga ‘Benz’-i dhe kamioni janë bërë copë.

 

Dyshohet se aksidenti ka ardhur si shkak i shpejtësisë së lartë të ‘Benz’-it, i cili ka goditur nga pas kamionin dhe janë rrokullisur.

loading...