Afërdita Dreshaj për tre vjet ndërron katër të dashur (Foto)

Afërdita Dreshaj për tre vjet ndërron katër të dashur (Foto)

790
0

3

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Aferdita Dreshaj, asesi të ketë një lidhje të qëndrueshme. Ajo për vetëm 3 vjet ka dal me katër djem, shkruan Magazina.al.

Shperndaje