Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse

Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse

710
0

Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se historia e saj ishte thjesht një “gjetje publicitare” për një faqe të tmerrshme të ankandit se seksual.

 

Aleexandra Khefren, 19 vjeç, bëri tituj në të gjithë botën kur ajo njoftoi se po i ofronte klientëve në nëntor të 2016, virgjerine e saj.

 

Image

Katër muaj më vonë adoleshentja fama e saj u rrit me tej kur deklaroi që një biznesmen i Hong Kongut kishte fituar ankandin e dyshuar me ofertën e tij prej £ 2million.

 

Por tani Aleexandra, një aspirante për modele nga Bukureshti, tha se e gjithë historia ishte thjesht një marifet publiciteti për “Cinderella Escorts” me bazë në Gjermani, e cila krenohet me ‘shitjen’ e dhjetëra virgjerive për klientë të profilit të lartë duke përfshirë hollivudianët.

 

Image

“Është e vështirë për mua”, tha ajo. “Kam kaluar në depresion, ishte vërtet e vështirë. Më duhej të shkoja në seanca terapeutike.

 

Adoleshentja, e cila ishte 18 vjeç në kohën e ankandit, tregoi se si Cinderella Escorts e kontaktoi atë në mediat sociale dhe i tha asaj se ‘propozimi i marketingut’ do të ndihmonte në rritjen e karrierës së saj të modelimit dhe në ngritjen e profilit të saj.