A është xheloz Naimi për fotot seksi që publikon Mihrija? Ja çfarë...

A është xheloz Naimi për fotot seksi që publikon Mihrija? Ja çfarë thotë këngëtari

331
0

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë prej vitesh të martuar dhe kanë një djalë. Gruaja e Naimit, Mihrija është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe publikon imazhe nga më të ndryshmet duke mos munguar edhe ato provokuese. Naimi së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”, i cili tregon se a është xheloz për Mihrijen pasi shpesh sjell foto të zhveshura. Këtë përgjigje të Naimit dhe shumëçka tjetër i mësoni përmes stories që ua sjellim në vazhdim.