A do pranonte të prezantonte festivalin e ‘RTSH-së’? Arbana Osmani befason me...

A do pranonte të prezantonte festivalin e ‘RTSH-së’? Arbana Osmani befason me përgjigjen

406
0

 

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Arbana Osmani i është përgjigjur pyetjeve të fansave të saj në Instagram.

 

Ato kanë qenë nga më të ndryshmet, duke filluar nga emisioni i Arbanës e deri tek marrëdhënia me të birin, Jonin.

 

Mirëpo, një prej fansave i ka bërë një pyetje vërtetë interesante, duke i shkruar: ‘Arbana nëse do ta propozonin festivalin e këngës në ‘Tvsh’, do ta pranoje?’.

 

‘Ma kanë ofruar dy herë, 2014-2018 dhe për arsye të ndryshme nga njëra-tjetra nuk kam pranuar. Nuk di të them se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen, por në të dyja rastet e mëparshme e kam vlerësuar edhe pse nuk kam mundur të jem në atë rol’, ka shkruar moderatorja krah fotos në ‘Instastory’.

 

Kujtojmë që së fundmi është diskutuar ftesa që Alketa Vejsiu i bëri Osmanit  për të ndjekur nga afër festivalin, ndërkohë kjo e fundit u shpreh se do e ndiqte nga shtëpia.

Screenshot_4.png