4 shenjat më me fat në dashuri për fundjavën

4 shenjat më me fat në dashuri për fundjavën

95
0

Zbuloni nëse shenja juaj është favorizuar nga yjet në fushën e dashurisë. Këto janë shenjat e horoskopit “super të favorizuara” gjatë fundjavës 30 shtator-2 tetor.

 

  1. Peshorja

 

Një buzëqeshje e thjeshtë nga ana juaj është në gjendje të ndezë dëshirat më të zjarrta të partnerit tuaj.

 

  1. Luani

 

Sharmi juaj është i parezistueshëm. Pasioni mund të lindë edhe midis jush dhe mikut tuaj më të mirë.

 

  1. Shigjetari

 

Një natë e zjarrtë është gjithçka që ju duhet për të rifituar shpresën dhe besimin në dashuri.

 

  1. Ujori

 

Askush nuk do të donte që ju të largoheshit pas një nate dashurie, të përbërë nga magjia dhe gjëra të tjera të ndaluara.