Tags Posts tagged with "Ermal Meta gazetarëve shqiptarë: Mos u merrni me jetën time dhe mos…"

Tag: Ermal Meta gazetarëve shqiptarë: Mos u merrni me jetën time dhe mos…

Ermal Meta gazetarëve shqiptarë: Mos u merrni me jetën time dhe...

Fituesi i Sanremos Ermal Meta ka reaguar përmes një postimin në rrjetin social Facebook lidhur me ato që janë shkruar në median shqiptare për...