Tags Posts tagged with "Bota e humbur ku bie shi pothuajse çdo ditë"

Tag: Bota e humbur ku bie shi pothuajse çdo ditë

Bota e humbur ku bie shi pothuajse çdo ditë

Mali Roiram ndodhet në trekëndëshin e Venezuelës, Brazilit dhe Guajanës, dhe është pjesa më e lartë e zinxhirit të pllajës Teuphian në Amerikën e...