Tags Posts tagged with "Berisha tregon bisedën me Xhorxh Bush: Të gjithë u shtangën kur më tha…"

Tag: Berisha tregon bisedën me Xhorxh Bush: Të gjithë u shtangën kur më tha…

Berisha tregon bisedën me Xhorxh Bush: Të gjithë u shtangën kur...

Sali Berisha ndau me teleshikuesit momentet e takimit me ish-presidentin e SHBA Georg Bush gjatë vizitës së tij në Shqipëri si dhe tregoi bisedën...