Autoret Postuar nga vizioncom

vizioncom

370 Postimet 0 COMMENTS

Vitaminat që duhet të marrësh për të pasur bark të sheshtë,...

A nuk dëshironi edhe ju një pilulë magjike që t’ju dhurojë pamjen dhe trupin e personazheve të famshëm? Ndoshta ekzistojnë në të vërtetë. E...

Si të parandalojmë kancerin e gjirit? Ja çfarë këshillon mjekja e...

Në kuadër të muajit të ndërgjegjësimit kundër kancerit të gjirit, një kirurge e njohur, gjithashtu edhe mjekja personale e Angelina Jolie, ka zbuluar disa...

Pak e dinë, por Buffon ka qenë në Shqipëri 22 vjet...

Kapiteni dhe portieri legjendar i Italisë, Gianluigi Buffon, është në qendër të vëmendjes së mediave këto ditë në Shqipëri. Sot, Kombëtarja shqiptare luan me...

“Kush tha që kam partner?” Përgjigjja tjetër e Klea Hutës për...

Klea Huta dhe Elgit Doda janë ndoshta çifti më i komentuar në showbiz-in shqiptar, pasi u zbuluan disa foto të tyre në plazhet e...

Si duket Adelina Ismaili pas lindjes? Këngëtarja tregon trupin në plazh

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili u bë nënë para disa muajsh, dhe duket se lumturia e saj më e madhe është djali i saj,...

5 armët e forta të njerëzve që nuk e njohin stresin,...

Disa njerëz janë të përfshirë gjatë gjithë kohës nga stresi, ndërsa të tjerë duket sikur nuk kanë asnjë lloj raporti me këtë gjendje të...

Përfundon pas 2 orësh mbledhja e grupit parlamentar të PS, çfarë...

Ka përfunduar mbledhja e kryeministrit Edi Rama me grupin parlamentar të Partisë Socialiste. Në mbledhjen që zgjati dy orë, u diskutua për axhendën parlamentare. Mediat...

Blerina Matraku në dimensionin e dashurisë

E bukur e dashur seksi me një buzëqeshje të ëmbël që e karakterizon gjatë gjithë kohës me një nimikë të bukur ,por mbi të...

JA SE KË FALENDERON NË MBARIM TË MANDATIT SI DEPUTETE, ALBINA...

Te nderuar miq! Sot ne diten e fundit te mandatit tim si Deputete e Parlamentit te Shqiperise kam falenderimet e mia te sinqerta te cilat...

Nis seanca e parë e Kuvendit, Besnik Bare çel punimet

Ka nisur seanca e parë e Kuvendit të dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit, që shënon edhe nisjen e rrugëtimit 4-vjeçar të legjistaturës së...