Autoret Postuar nga vizion

vizion

997 Postimet 0 COMMENTS

Si ta shmangësh dëmtimin e pulovrave të vjeshtës?

Të gjithë kanë filluar t’i veshin pulovrat. Moti i ftohtë ka trokitur dhe veshjet tani janë më të trasha. Për fat të keq, një...

DocuTIFF, në edicionin e tij të 3-të në Tiranë

Dokumentari është një prej gjinive filmike më afër punës sonë të përditshme, ndaj Festivali i Filmit Dokumentar DocuTIFF tashmë në edicionin e tij të...

6 mënyra të çuditshme të shqiptarëve për të thënë “Të dua”...

Në tekste këngësh. 1. Kur ajo është “e nxonme” dhe ti do t’i thuash se e do, por ajo s’e mban mend kush je: “Geasy te...

Mercedes-Benz X-Class, kamionçina e parë nga gjiganti automobilistik [FOTO / VIDEO]

Mercedes ka prezantuar jo një, por dy versione të kamionçinës koncept X-Class. Modelet e prezantuara janë "Stylish Explorer" dhe "Powerful Adventurer", transmeton Express. Stylish Explorer...

Kjo është Audi A9, të gjithë janë të mahnitur me konceptin...

Tesla duhet të mbahet mirë, Audi po vjen me modelin e saj A9. Veturat elektrike do të pushtojnë botën në të ardhmen dhe të gjitha...

Januzaj i “çmendur” pas bukuroshes nga Prishtina (FOTO)

Adnan Januzaj më në fund ka gjetur diçka që mund t’ia kthejë vëmendjen në Kosovë. Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses...

Mënyra si e mbani dorën tregon shumë për ju, testojeni veten

Ju sjellim tre llojet të personaliteteve që tregohen nga mënyra se si ju e shtrëngoni grushtin. Ne kemi provuar shumë mënyra për të parë në...

“Gangsterja” seksi nga Elbasani nxjerr të pasmet dhe tërbon keq meshkujt...

Trejsi Sejdini, “gangsterja” seksi nga Elbasani që u bë e njohur për videon e dhunshme në të cilën ajo bashkë me disa të njohur...

Këto foto nuk janë ashtu siç duken në shikim të parë...

Disa njerëz kanë pasur disa momente të çuditshme, të cilat rastësisht i kanë kapur përmes aparatit fotografik – momente këto të cilat kur janë...

Modelja italiane zhvishet nudo para fotografit shqiptar (Foto+18)

Fotografi i njohur shqiptar, Eugenio Qose ka mahnitur me fotografit e fundit. Ai ka zhveshur modelen e famshme Italiane,Erika Albonetti. Modelja shfaqet krejtësisht e zhveshur, këto...